Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Andrzejki, sylwester, zaraz po tym bal karnawałowy… Zabawia i szaleństwo zdają się nie mieć końca! Restauracje i lokale chętnie organizują każda imprezę okolicznościową. A żeby zaskoczyć swoich gości wymyślają przeróżne tematy przewodnie,... Czytaj dalej »

Fajerwerki w kuchni

Sylwester i późniejszy karnawał to okres spotkań, imprez, eventów i festiwali. Zarówno w lokalach jak również w prywatnych domach organizowane są przyjęcia. Planujemy wystrój, rozmieszczenie gości, jakie dania podamy i w czym.... Czytaj dalej »

Podano do stołu!

Każde wydarzenie rodzinne czy spotkania okolicznościowe odbywają się przy stole. Wspólne posiłki, rozmowy. To zdecydowanie najważniejszy mebel w domu i w restauracjach. Jeśli organizujesz w domu spotkanie i nie masz stołu, który... Czytaj dalej »

Świat na talerzu

Dobór stylu zastaw zależy w największej mierze od rodzaju serwowanej kuchni. Talerze, miski, szklanki– wszystko musi do siebie pasować i wyglądać bardzo estetycznie. Należy jednak pamiętać, że oprócz odpowiedniego designu, przede wszystkim... Czytaj dalej »

Stylowe smaki

Otwierając restaurację lub jakikolwiek lokal z kuchnią należy zadbać o kompleksowe wyposażenie gastronomiczne. W zależności od rodzaju kuchni będzie ono inne. Będą się też różnić sztućce, szkło i całe zastawy. Banquete Partner... Czytaj dalej »

Kawowe fantazje

Bariści w kawiarniach prześcigają się w pomysłach na udoskonalanie i wymyślanie nowych smaków i wyglądów kaw. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym kiedy za oknem jest szaro i zimno kawiarnie pękają w szwach. Często... Czytaj dalej »

Stół z charakterem

Wygląd stołów w restauracjach, na salach podczas imprez czy w domach w czasie rodzinnych spotkań określa obrus. To on ubiera stół i nadaje mu konkretnego wyrazu, charakteru. Wzorami i kolorem może nawiązywać... Czytaj dalej »

Kulinarne trendy

Jedną z kulinarnych nowości na przyjęciach są przystawki jednoporcjowe. Świetna i bardzo ciekawie wyglądająca alternatywa do sałatek i wszelkich mieszanek podawanych w misach. Przede wszystkim bardzo atrakcyjnie wygląda. Również sam sposób jedzenia... Czytaj dalej »

Przyjęcia w domu

Zorganizowanie przyjęcia, choćby skromnego, to duże przedsięwzięcie i odpowiedzialność. Trzeba dopilnować i dopiąć na ostatni guzik wiele rzeczy. W związku z natłokiem obowiązków i ze zmieniającymi się trendami w kuchni chcemy zaskoczy... Czytaj dalej »

Domówka na miarę czasów

Coraz częściej obchodzimy coraz huczniej rocznice, święta czy imprezy okolicznościowe. Coraz bardziej chcemy również zaskoczyć swoich gości wyszukanymi potrawami, gościnnością i wystrojem. Idąc jednak z duchem czasu musimy również zadbać o odpowiednia... Czytaj dalej »