Billboard sponsorski

Jest wiele sposobów na promowanie i reklamę produktów, usług czy całej marki. Już nie tylko reklamy w telewizji i internecie ale również inne formy filmów są tworzone na potrzeby marketingu. Bardzo popularny... Czytaj dalej »

Prezentacja firmowa

Rozwój i powodzenie firmy zależy od jakości produktów i usług jakie oferują oraz od sposobu komunikacji z klientami. Zarówno klientami indywidualnymi jak również biznesowymi. To właśnie ich zdanie, opinia, sympatia buduje albo... Czytaj dalej »

Produkcja filmów reklamowych

Filmy reklamowe są najlepszy sposobem na podniesienie sprzedaży i zyskanie sympatii klientów. Jednak żeby reklama była skuteczna i przyniosła efekty musi być odpowiednio stworzona. Produkcja filmów reklamowych to obecnie dość trudne i... Czytaj dalej »

Tworzenie prezentacji

Tworzenie prezentacji, zwłaszcza takich, które są nie tylko poprawne merytorycznie ale też ciekawe wizualnie to trudna sztuka. Tym bardziej, że sposobów produkcji prezentacji znacznie przybyło, zmieniła się technologia, sprzęt. Przede wszystkim jednak... Czytaj dalej »

Prezentacja multimedialna

Żeby coś lepiej zapamiętać czy poznać musimy to zrozumieć, zobaczyć. Właśnie dlatego najlepszym dopełnieniem wizualnym szkoleń, wykładów, spotkań branżowych jest prezentacja multimedialna. Dzięki niej znacznie łatwiej zapamiętujemy treści, możemy sobie je skojarzyć... Czytaj dalej »

Prezentacja PowerPoint

Najlepszym narzędziem do przekazywania informacji jest prezentacja PowerPoint. Zarówno szkolenia, wykłady, spotkania informacyjne czy instruktaż najlepiej można pokazać właśnie prezentacją. Obecnie możliwości prezentacji są tak duże, że śmiało można wykorzystać ją do... Czytaj dalej »

Produkcja filmowa

Film znalazł zastosowanie w każdej branży. Dzięki swojemu potencjałowi i uniwersalności stanowi świetny materiał marketingowy, informacyjny czy szkoleniowy. Produkcja filmowa zatacza coraz szersze kręgi i korzysta niej coraz więcej firm i instytucji.... Czytaj dalej »

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Andrzejki, sylwester, zaraz po tym bal karnawałowy… Zabawia i szaleństwo zdają się nie mieć końca! Restauracje i lokale chętnie organizują każda imprezę okolicznościową. A żeby zaskoczyć swoich gości wymyślają przeróżne tematy przewodnie,... Czytaj dalej »

Fajerwerki w kuchni

Sylwester i późniejszy karnawał to okres spotkań, imprez, eventów i festiwali. Zarówno w lokalach jak również w prywatnych domach organizowane są przyjęcia. Planujemy wystrój, rozmieszczenie gości, jakie dania podamy i w czym.... Czytaj dalej »

Podano do stołu!

Każde wydarzenie rodzinne czy spotkania okolicznościowe odbywają się przy stole. Wspólne posiłki, rozmowy. To zdecydowanie najważniejszy mebel w domu i w restauracjach. Jeśli organizujesz w domu spotkanie i nie masz stołu, który... Czytaj dalej »