Produkcja filmowa

Film znalazł zastosowanie w każdej branży. Dzięki swojemu potencjałowi i uniwersalności stanowi świetny materiał marketingowy, informacyjny czy szkoleniowy. Produkcja filmowa zatacza coraz szersze kręgi i korzysta niej coraz więcej firm i instytucji. Każdy rodzaj filmu charakteryzuje się innymi cechami, o których należy pamiętać podczas produkcji. Jednak niezależnie od rodzaju, długości i zastosowania filmu schemat produkcji jest bardzo podobny.

Każda produkcja filmowa zaczyna się od scenariusza. To właśnie już na etapie tworzenia scenariusza trzeba wziąć pod uwagę wszystkie cechy charakterystyczne filmu. Film reklamowy jest dynamiczny, bardzo efektowny, czasem zabawny. Natomiast film szkoleniowy powinien skupić się na treści, jasnym i klarownym przekazaniu informacji. Dobór technik i trafny scenariusz jest kluczowy w stworzeniu odpowiedniego filmu. Nasze studio Simple Frame od kilkudziesięciu lat produkuje filmy, animacje i prezentacje. Tak bogate doświadczenie doprowadziło nas do perfekcji w trafnym i skutecznym tworzeniu konkretnych projektów. Dzięki temu, że równolegle z filmem tworzyliśmy także animacje czy grafiki z łatwością łączy ze sobą te techniki. Przez to nasze projekty są nie tylko efektywne ale również bardzo ciekawe wizualnie.

Odpowiedni scenariusz jest kluczowy podczas produkcji filmu bo na jego podstawie odbywają się wszystkie kolejne czynności związane z filmem. Przede wszystkim organizacja planu i wszelkich elementów do zrealizowania scenariusza.

W Simple Frame kompleksowo zajmujemy się produkcją każdego filmu. Od napisania scenariusza, po montaż materiału. Indywidualne podejście pozwala na osiąganie zamierzonych efektów i skuteczność każdego projektu.

O autorze: Simpleframe