Tworzenie prezentacji

Tworzenie prezentacji, zwłaszcza takich, które są nie tylko poprawne merytorycznie ale też ciekawe wizualnie to trudna sztuka. Tym bardziej, że sposobów produkcji prezentacji znacznie przybyło, zmieniła się technologia, sprzęt. Przede wszystkim jednak zmieniły się oczekiwania i wymagania odbiorców. Obecnie prezentacja to już ni tylko slajdy z informacjami na dany temat. Współczesna prezentacja jest dynamiczna. Najważniejsze treści podkreśla animacja lub film. Przyjemna muzyka umila oglądanie, a nieprzypadkowe kolory i styl nawiązują do tematu, firmy czy produktu- co sprawia, że lepiej zapamiętujemy szczegóły.

Simple Frame to kreatywne studio produkcyjne. Film, animacja i prezentacja to nasze specjalizacje od kilkunastu lat. Ciągle rozwijamy nasze umiejętności. Dzięki temu dostarczamy odbiorcom naszych prac ciągłe zaskoczenia i dawkę niebanalnych projektów. Tworzenie prezentacji bardzo się zmieniło na przestrzeni tych lat. Współczesna prezentacja zyskuje coraz większa popularność i zwolenników w niemal każdej branży. Świetnie sprawdza się nie tylko w celach edukacyjnych, na uczelniach i w szkole. To również ciekawy materiał marketingowy, biznesowy czy instruktażowy.

Produkcję każdej prezentacji zaczynamy od dokładnego zapoznania się z tematem. Do niego dobieramy odpowiednie techniki- animacja 2D lub 3D, film, podkład dźwiękowy. Wszystko musi współgrać z treścią i być dopasowane do zastosowania prezentacji. Produkcją zajmujemy się kompleksowo. Każdy etap prac nad prezentacja odbywa się w naszym studiu. Dzięki temu mamy ciągłą kontrolę nad postępami w tworzeniu prezentacji i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami.

Polecane dla Ciebie

O autorze: Simpleframe