Billboard sponsorski

Jest wiele sposobów na promowanie i reklamę produktów, usług czy całej marki. Już nie tylko reklamy w telewizji i internecie ale również inne formy filmów są tworzone na potrzeby marketingu. Bardzo popularny stał się billboard sponsorski.

Billboard przypomina reklamę. Jednak, mimo tego że jest bardzo krótki, ma znacznie więcej ograniczeń produkcyjnych niż tradycyjna reklama. Przede wszystkim wcześniej wspomniany czas trwania. Billboard sponsorski trwa zaledwie 8 sekund. To bardzo krótko na przekazanie informacji od producenta. Poza tym dochodzi wiele innych zasad, które trzeba brać pod uwagę. W związku z tym, do stworzenia billboardu potrzeba doświadczonych i profesjonalnych osób. Najlepiej zespołu, dla którego najważniejsza w produkcjach jest jakość i ciekawa kreacja. Dopiero takie połączenie gwarantuje sukces i pozytywny odbiór filmu.

Studio Simple Frame bardzo czynnie funkcjonuje w branży kilkanaście lat. Zebrane doświadczenie i jedno z najlepiej wyposażonych studiów pozwalają nam na realizacje nawet najtrudniejszych projektów. Zespół, który tworzy Simple Frame to ludzie pełni pasji, kreatywni i profesjonalni. Stworzyliśmy niejeden billboard sponsorski, do każdego podeszliśmy bardzo indywidualnie. Pracę zawsze zaczynamy od napisania szczegółowego scenariusza. Przez krótki czas trwania billboardu trzeba pokazać maksymalnie dużo ale ze smakiem i zachowując wszystkie zasady. Właśnie dlatego najbardziej skupiamy się na dobrym, kreatywnym scenariuszu. Na jego podstawie i na podstawie marki, produktu czy usługi dopieramy kolejno techniki, których użyjemy. Po nakręceniu materiału ostatni etap prac- postprodukcję również wykonujemy w naszym studiu. Dzięki temu, że nad każdym projektem pracujemy kompleksowo i wszystko odbywa się w jednym miejscu mamy pełna kontrole nad każdym etapem pracy.

Zapraszamy do współpracy.

Polecane dla Ciebie

O autorze: Simpleframe