Produkcja animacji

Do niedawna animacja kojarzyła się przede wszystkim z kreskówkami i ekranizacjami bajek dla dzieci. Po czasie techniką animacji zaczęto również tworzyć filmy dla firm, produkty, instruktaże. Obecnie produkcja animacji jest bardzo szeroką i coraz bardziej popularną dziedziną. Za pomocą animacji możemy przedstawić rzeczy, etapy, procesy czy działanie produktów.

Simple Frame to studio, które od lat zajmuje się kompleksowa produkcją filmów i animacja. Miłość do tworzenia i ogromny potencjał animacji sprawiły, że rozwinęliśmy właśnie przede wszystkim tę gałąź. Zajmujemy się produkcją od kilkunastu lat. Na przestrzeni tych lat wiele się zmieniło. Nasze pierwsze animacje pamiętamy bardzo dobrze! Oczywiście mamy do nich ogromny sentyment. Jednak obecna technika i sprzęt sprawiają, że dzisiejsze animacje w niczym nie przypominają tamtych. Jakość, ilość efektów, niezwykła dbałość o szczegóły – przez to animacja powoli przypomina ujęcia z najlepszej kamery! My, w Simple Frame dzięki technice i naszym kreatywnym grafikom tworzymy animacje dla każdej branży i na każdy temat.

Produkcja animacji zaczyna się od stworzenia szczegółowego scenariusza, doboru odpowiedniej technik i stylu. W zależności od docelowego zastosowania animacji nadajemy jej odpowiedniego charakteru. Kompleksowo ale bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego projektu. Zależy nam, żeby animacje, które tworzyły były nie tylko skuteczne i najwyższej jakości. Chcemy żeby wyróżniały się od innych, były innowacyjne i unikatowe.

O autorze: Simpleframe