Kieliszki do restauracji

Nie tylko kuchnia ale również obsługa, wystrój, estetyka stołów i oczywiście jakość zastaw, szkła, sztućców świadczy o klasie i prestiżu restauracji, lokalu. Każdy właściciel chciałby żeby jego miejsce było miło wspominane, zawsze pełne gości, cieple i przytulne. Oprócz odpowiedniego wystroju trzeba zadbać zatem o odpowiednie wyposażenie. Do obiadów, rodzinnych zjazdów, spotkań ze znajomymi czy świętowania nieodzowne są różnego rodzaju kieliszki i szklanki. Firma Banquete Partner to wiodąca na rynku wypożyczalnia. Kieliszki do restauracji były obowiązkowym punktem w trakcie tworzenia oferty. Jako goście lokali przykładamy ogromną wagę do schludności i estetyki. Prawdziwym sprawdzianem dla restauracji w tej kwestii są właśnie kieliszki. Na pierwszym miejscu liczy oczywiście jakość. Jest to cecha nie do podrobienia i nie do przeskoczenia. Zaraz po jakości niemal równie ważny jest dobór odpowiedniego kieliszka do trunku czy napoju. I to jest prawdziwe wyzwanie!

W zależności od rodzaju zamówionego wina czy każdego z mocniejszych trunków, powinniśmy podać gościom inny kieliszek.Banquete Partner wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym i prestiżowym restauracjom, gdzie nie ma miejsca na jakąkolwiek pomyłkę. Firma posiada w swojej ofercie kieliszki do wszystkich możliwych alkoholi i napojów. Kieliszki ze szkła od wyselekcjonowanych producentów, w różnych stylach i przede wszystkim- najwyżej jakości.
Zaskocz swoich gości najlepszym szkłem i najlepszymi kieliszkami. Nawet najbardziej wymagający będą zadowoleni. Zapraszamy.