O nas

Firma Banquete Partner powstała z pasji, potrzeb i obserwacji samych jej założycieli. Branża kulturalno- rozrywkowa bardzo się rozwinęła i nie zwalnia tempa! Coraz bardziej lubimy się bawić, świętować i celebrować w gronie rodziny czy znajomych każdą okazję. Coraz więcej też wymagamy od lokalu. Jesteśmy coraz bardziej otwarci na nowe smaki, ciekawi nowych kultur, tradycji. Idąc do restauracji z konkretną kuchnią chcemy poczuć tę kuchnię nie tylko w smaku potraw ale również w klimacie, wystroju, na stole. Tak samo dzieje się podczas coraz częstszych i huczniejszych imprez okolicznościowych- Andrzejki, Sylwester, Halloween, rocznice. Coraz częściej chcemy bawić się w konkretnym stylu, ubóstwiamy imprezy przebierane, z motywem przewodnim, z konkretna kuchnią, w konkretnym stylu. Żeby lokal nadążył za oczekiwaniami ludzi i sprostał rozmaitym imprezom potrzebna jest firmy, która oferuje pomoc i od której będzie można wypożyczyć wyposażenie gastronomiczne na każdą okoliczność. Firma Banquete Partner poszła o krok dalej. Nie dość, że oferuje kompleksowe wyposażenie na każde przyjęcie, począwszy od najmniejszych części zastawy, sztućców, porcelany, szklanek, obrusów, podgrzewaczy, na stołach i parawanach skończywszy.

Ponadto każdy element znajdujący się w ofercie jest w kilku wersjach, kolorach, stylach. W wypożyczalni dostaniemy zarówno bardzo klasyczne, tradycyjne porcelanowe talerze do serwowania staropolskiej kuchni jak również bardzo nowoczesne, wręcz futurystyczne idealnie pasujące do kuchni fusion. Tak jest z każdą rzeczą dostępną w ofercie firmy. Bardzo bogaty przekrój stylów wpływa na zadowolenie każdego organizatora imprez. A najlepsza jakość na zadowolenie gości.

Jako profesjonaliści zawsze doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia. Słuchamy naszych klientów i zawsze angażujemy się tak, jakby była to nasza impreza, nasz event. I tak po części jest! Wasz sukces to również nasz sukces!