Czego potrzebuje Twoja skóra, aby zachować radość i zdrowie latem?

Czego potrzebuje Twoja skóra, aby zachować radość i zdrowie latem?

Skóra latem potrzebuje szczególnej ochrony i pielęgnacji. Warto o tym pamiętać jeśli chcesz mieć gładką, zadbaną i przede wszystkim zdrową skórę. Co robić a czego unikać? Na pewno warto pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach. Kondycja skory to nie tylko kosmetyki ale przede wszystkim dieta! To co jemy i co pijemy odbija się na naszym wyglądzie. Musisz zdrowo jeść. Dużo warzyw i owoców. Zrezygnuj z cukru! Pij bardzo dużo wody niegazowanej. Oprócz tego kremy i balsami uratują Ci skórę, i to dosłownie! Promienie słoneczne mogą poparzyć! Używaj kremów z filtrem UV, jest wiele produkcji filmowych które podpowiedzą Ci jaki jest najlepszy.

Jest lato! To idealna pora roku, aby się ochłodzić, spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, pływać w basenie lub na plaży i ogólnie dobrze się bawić. Niestety, może to być również trudne dla Twojej skóry. Jeśli chcesz mieć zdrową skórę tego lata (i zachować jej zdrowy blask), przeczytaj kilka wskazówek, jak dbać o skórę, abyś była nie tylko piękna, ale i szczęśliwa!

Lato to czas zabawy i relaksu. To idealna pora roku na długie spacery po parku, pikniki i leniwe dni spędzane w domu z rodziną lub przyjaciółmi. Ale może to być również trudne dla Twojej skóry! Kiedy wystawiamy naszą skórę na zbyt długie działanie słońca, staje się ona sucha i podrażniona – dlatego właśnie potrzebujesz tych 10 wskazówek, które pozwolą Ci uzyskać zdrową skórę latem!

1) Pij dużo wody.

2) Jedz dobrze zbilansowane posiłki.

3) Noś krem z filtrem, gdy wychodzisz na zewnątrz.

4) Unikaj używania ostrych mydeł.

5) Używaj nawilżających balsamów.

6) Pierz ubrania wewnątrz na zewnątrz.

7) Chroń się przed owadami.

9 ) Utrzymuj chłód.

10 ) Jedz dużo warzyw i owoców.

Uroda