Gorąco- pora na wesela. Jak zadbać o komfort bawiących się?

Gorąco- pora na wesela. Jak zadbać o komfort bawiących się?

Wesela cieszą się popularnością w sezonie letnim. Najbardziej oblegane miesiące to czerwiec i sierpień, ze względu na obecność literki „r” w nazwie miesiąca. Nie brakuje jednak entuzjastów lipca. Każda Para Młoda marzy o pięknym słonecznym dniu. Nie zawsze wiąże się to z komfortowymi warunkami. Warto więc zadbać o komfort gości. Należy to uwzględnić przy wyborze godziny i sali weselnej. Popołudniowe godziny z niższą temperaturą będą bardziej dogodne nie tylko dla gości, ale też dla Pary Młodej.

Gorąco- pora na wesela. Jak zadbać o komfort bawiących się?

Przy organizacji wesela w sezonie letnim należy upewnić się czy wybrana sala do organizacji przyjęcia posiada klimatyzację. Jest to niezbędny element komfortu bawiących się. Wydaje się to być oczywistym elementem wyposażenia sali, ale warto się upewnić, ponieważ dużo takich miejsc klimatyzacji nie posiada. Panie na pewno docenią fakt możliwości utrzymania makijażu w idealnym stanie do końca imprezy. Wyjątkowo komfortowe może być wybranie miejsca na zabawę z ogrodem i możliwością oddechu na powietrzu wieczorną porą. Warto zapewnić więcej wody, nawet przed ceremonią. Ważne jest też nieprzedłużanie obrzędów, o ile na długość ceremonii nie mamy wpływu, to na długość innych tradycji weselnych już tak. Sposobem na upał mogą być wachlarze dla gości w formie prezencików. Wszyscy goście będą mogli bawić się z uśmiechem na ustach i energią do białego rana. Wiadomo, że zmęczenie spowodowane upałem nie sprzyja długim tańcom, więc warto zadbać o zapełniony parkiet, aby mieć piękne wspomnienia.

Co może ulepszyć wesele w upalny dzień?

W lato warto dodać do kary dań lody oraz orzeźwiające drinki, nawet te nie zwiększające promili we krwi. Pomoże to ochłodzić się gościom i zdobyć siłę na długie tańce na parkiecie. Upały szczególnie mogą przeszkadzać osobom starszym, ale również nie będą komfortowe dla tańca w długiej sukni w szpilkach. Może warto pomyśleć o strefie relaksu dla gości. Wesele ma być niezapomnianym pięknym dniem, a w niczym ma nie przypominać przeprowadzki Warszawa w upale. Na spokojnie można zaplanować takie ulepszenia dla gości wcześniej, aby pogoda nas nie zaskoczyła. O ile słoneczny bezchmurny dzień jest idealny, to upał może być dokuczliwy. Warto pomyśleć o wprowadzeniu udogodnień do wesela w razie upału. Komfort bawiących się gości mogą zwiększyć również spraye orzeźwiające. Jeśli sami nie zdołamy zaplanować komfortowych warunków, to warto zdać się na profesjonalną firmę organizującą takie imprezy.

Aktualności